Красноградський ліцей №2 Красноградської міської ради

Досягнення педагогів

2023/2024 навчальний рік (І семестр)

У поточному навчальному році учні закладу приймали участь районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад. Призерами ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад стали 27 учнів, досить високий показник результативності, зважаючи на умови військового стану. Переможців підготували вчителі: Артеменко В.Л., Бегей М.Г., Долженкова О.І, Золотухіна О.С., Козюпа Н.М., Коломієць О.О., Лопушанська Н.В., Матвійчук Л.В., Мельник І.М., Назарук Т.С., Осипенко І.Г., Стовбиренко Н.П., Ткаченко Ю.В., Ярмухаметова Т.Ю., Хівренко Н.С., Шокодько І.Г.

Призерами мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка та Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (ІІ етап) стали Усова К. (вчитель Бегей М.Г.), Осипенко Н. (вчитель Ярмухаметова Т.Ю.), Осипенко Н., Усова Л., Корінєв А., Польщиков Н. (вчителі Ярмухаметова Т.Ю., Лопушанська Н.В., Стадник О.В., Щербакова Н.В.)

З метою розвитку та вдосконалення науково–дослідницької діяльності учні  школи залучаються до роботи у МАН України. У поточному навчальному році учасниками конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт стали учні 9 та 11 класів. Перемогу на районному етапі здобули: Гніда П. та Собакар А. (дипломи І ступеня, учителі – Лопушанська Н.В., Стадник О.В.), Ярмухаметова Д., (дипломи І ступеня, учитель – Ярмухаметова Т.Ю.),  Кузнєцова В(дипломи І ступеня, учитель – Ткаченко Ю.В.).

Педагоги залучали учнів до участі у Конкурсі есе “Моя Україна” (Фонд Ріната Ахметова “Голоси мирних”) та VІІ Всеукраїнському учнівському літературно-мистецькому конкурсі “Стежками Каменяра”, результати очікуються. Ярмухаметова Т.Ю. та Лопушанська Н.В. підготували 16 переможців Всеукраїнського конкурсу “Захисники та захисниці України” (дипломи І-ІІІ ступенів). Лопушанська Н.В. та Стадник О.В. підготували переможниць ІІ етапу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді “Моя Батьківщина - Україна” (дипломи переможців).

Бабенко Олександра Анатоліївна, Назаренко Ірина Володимирівна, Щербакова Наталія Володимирівна, Власова Ольга Віталіївна, Савченко Валентина Володимирівна, Ярмухаметова Тетяна Юріївна, Стадник Ольга Василівна, Стьопушкіна Ірина Олександрівна, Богатенко Інна Миколаївна, Стовбиренко Надія Петрівна, Хівренко Наталія Сергіївна, Мельник Інна Миколаївна, Шилько Юлія Анатоліївна, залучали учнів до участі у Всеукраїнських інтернет-олімпіадах «На Урок» та «Всеосвіта».

Переможців районного та обласного етапів Всеукраїнської  акції «Птах року-2023» підготували Назаренко І.В., Стьопушкіна І.О., Щербакова Н.В., Шилько Ю.А., Ярмухаметова Т.Ю., Бабенко О.А., Калюжна О.О., Власова О.В., Ваніна О.С.

Під керівництвом Щербакової Н.В. учні закладу взяли активну участь в Онлайн-конкурсі учнівської та студентської творчості «Діти майбутнього – 2023»

Учитель музичного мистецтва Стьопушкіна І.О. активно залучала учнів до участі у Всеукраїнському патріотичному багатожанровому  конкурсі мистецтв «Мистецтво для Батькіщини» (дипломи і-ІІ ступенів).

Педагоги підготували учасників та переможці творчих конкурсів Всеукраїнський конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна- Україна»,  Харківобленерго «Сяємо та Перемагаємо» Новорічна прикраса-2023, Обласна виставка - реквієм «Трагічними сторінками історії. Голодомор», Всеукраїнський творчий конкурс «Новорічна композиція, ІІ Всеукраїнський конкурс дитячої творчості "Чарівна осінь", Всеукраїнський творчий конкурс «До Дня Української писемності та Мови», Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс “Квітуча Україна”, Всеукраїнський конкурс творчості “За нашу свободу” (обласний етап), Всеукраїнський конкурс “Ліга талантів -2023”, Обласна акція “Мудрість і сила в байках Г.Сковороди”, Всеукраїнська виставка-конкурс “Український сувенір”, Всеукраїнський творчий конкурс “ До Дня Святого Миколая”, Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості “Чисті роси” - фестиваль академічного вокалу “Слобожанська камерата” (обласний етап).

З метою формування стійкої громадянської позиції вчителі залучали учнів до Обласного челенджу “слава ЗСУ” до Дня збройних сил України, Всеукраїнського конкурсу образотворчого мистецтва “Патріотична палітра”, Обласної акції “Дякуємо захисникам України”. Активною також була робота в напрямку формування гуманності та милосердя – участь в благодійних заходах ІІ Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня тварин “Наші друзі”, VІІІ Всеукраїнська благодійна акція «Happy Гав для Сірка», VІІ Всеукраїнська акція “Подарунок для пухнастого” тощо.

Крім того, вчителі самі брали участь у конкурсах (Всеукраїнський конкурс “Педагог- новатор”, “Перлина мистецтва”, жанр “відеомистецтво”), коференціях (“Хакатони як інструмент проєктної діяльності”  - тези для наукової конференції. Ванкувер, Канада; Вітагенні технології компетентнісного навчання - тези для наукової конференції.  Відень, Австрія; “Система освіти і виховання дітей з ООП: досвід минулого-погляд у майбутнє”, стаття “Методи і прийоми формування мовленнєвої компетентності дошкільників із ЗНМ ІІІ рівня”(ХНПУ ім.Г.С.Сковороди) та друкувалися в інтернет-виданнях (Всеосвіта).